Internetikasiinod » Kasiino Boonused

Eesti Kasiino Boonused 2024

Kui sa alles alustad erinevate internetikasiinodega tutvumisega, puutud üsna kindlalt kokku mõistega kasiino boonused. Need, jämedalt üldistades tasuta kasiino mängurahad, ongi eelkõige mõeldud just uutele mängijatele nii öelda nende ligimeelitamiseks. Kuid aeg- ajalt saavad erinevaid pakkumisi ka juba olemasolevad kliendid.

Üsna raske, kui mitte isegi öelda võimatu, on leida Eesti internetikasiino, kellel ei oleks boonus kasutusel. Levinuimad neist on liitumisel uutele klientidele antav boonus, sissemakseboonus (sinu poolt kasiino kontole kantavale rahale lisab kasiino omalt poolt veel mingi osa juurde) või ka tasuta spinnid. Siit lehel leiad parimad kasiino boonused, mida eesti internetikasiinod pakuvad.

kasiino boonused eestis

200 Tasuta spinni

*Kehtib uutele mängijatele

50 Tasuta spinni

100% boonust kuni 250 €

*Kehtib uutele mängijatele

50 Tasuta spinni
100 € eurot boonust

*Kehtib uutele mängijatele

500 € Tervitusboonus

100% boonust kuni 100 €

*Kehtib uutele mängijatele

25 Tasuta spinni 200% boonust kuni 100 €

*Kehtib uutele mängijatele

Kas boonused on ka tegelikult tasuta?

See on täiesti õigustatud küsimus. Öeldakse ju, et tasuta asju ei ole olemas. Eesti kasiino boonused ei ole ka siin erandiks. Vahel väga – väga harva võib juhtuda

Erinevat tüüpi kasiino boonused

Kõige levinum kasiino boonus on tervitusboonus. Sellele järgnevad tasuta spinnid ja erinevad kampaaniapakkumised. Alljärgnevalt vaatamegi neid kõiki veidi lähemalt.

Kasiino tervitusboonus

See on boonus, mis antakse tavapäraselt kaasa koos esmase sissemaksega. Sellega antakse sulle esimese sissemakse tegemisel kaasa tasuta lisaraha või tasuta spinnid. Vahel harva suisa mõlemad.

Näiteks kannad sa oma mängukontole 100 eurot. Kasiino omalt poolt pakub tervitusboonust 25%. See tähendab, et sul on nüüd mänguraha lausa 125 eurot. Siin tuleb eristada ka mõisteid pärisraha ja boonusraha.

Mis on kasiino pärisraha?

Nii nagu nimigi ütleb, tegemist on päris raha ehk eurodega. Saad neid kasutada ilma piiranguteta, kuid väljamaksete tegemiseks tavapäraselt seda kohe siiski kasutada ei saa.

Mis on kasiino boonusraha?

Erinevalt sinu enda poolt kontole kantud pärisrahast, boonusraha koheselt pangakontole kanda ei saa. Esmalt tuleb sul see vabastada ehk läbi mängida. Läbimängimise kohustuse arv on erinevatel internetikasiinodel ja ka pakkumiste lõikes, erinev. Üsna levinud on 25 kuni 50 kordne läbimängimise kohustus.

Sissemakse boonus

Erinevalt tervitusboonusest, on sissemaksu boonus kättesaadav ka kõigile juba olemasolevatele klientidele. Oma iseloomult on see sama, kui tervitusboonus. Ainus vahe ongi see, et seda saad sa siis, kui aktiivne konto on juba olemas  ja soovid oma mängukontole lisaraha kanda. Sel juhul sõltuvalt pakutavast protsendist, on sul võimalus saada lisaks enda poolt sissemakstavale rahale veel lisaraha kasiino boonuse näol.

Ilma sissemakseta kasiino boonus

Vahel harva on võimalus saada suisa ilma sissemakseta kasiino boonus. Selle levinuim näide on see, kui boonusraha või tasuta spinnid lisatakse uue kliendi kontole kohe peale konto avamist.

kasiino boonused

Tasuta spinnid

Eesti kiirkasiinode boonused kätkevad endas kindlasti ka tasuta spinne. Sarnaselt boonusrahale võivad ka need olla nii sissemaksega kaasa tulevad, kui sissemakse kohustuseta.

Tasuta spinnid on tunduvalt tihedamini pakkumises, kui seda boonusraha puhul näha võime. Samuti ei ole siinkohal üldse haruldane nähtus see, kui tasuta spinnid on saadaval ilma igasuguse sissemakse või läbimängimise kohustuseta. Tihtipeale, et promoda vähem aktiivseid või alles kasiinosse tulnud mänge. Aga ka populaarsete mängude puhul on need täiesti kasutusel. Nii on kasiinod sageli andnud tasuta spinnid, et mängida populaarseid mänge Starburst ja Gonzo’s Quest.

Mis on fantoomboonus?

Fantoomboonus on üks pakutav tasuta boonus. Erinevalt teistest rahalistest boonustest, mida on võimalus peale mingit kindlat arvu läbimängimist pärisrahaks „muuta“, fantoomboonusega seda teha ei saa. See on ja jääb alatiseks boonusrahaks, mida sa oma pangakontole kunagi kanda ei saa.

Küll aga saad sellega teha panuseid ning võidu korral saadud võidusumma pärisrahana endale võtta.

Teised kasiino boonused

Erinevad Eesti kasiinod pakuvad veel mitmeid teisi boonuseid. Olgu siinkohal nimetatud vaid tasuta bingopiletid ja riskivabad spordiennustused.

Kasiino boonused, nende tingimused ja läbimängimise kohustus

Nagu mitmel juhul varemgi juba kirjutatud, ilma läbimängimise kohustuseta kasiino boonused on pigem erand, kui reegel. Seega kui sa näed ahvatlevaid pakkumisi, mis kutsuvad koheselt endale kontot avama, või olemasoleva mängijana täiendavaid sissemakseid tegema, loe kindlasti läbi ka nii öelda peenikeses kirjas kirjutatud tekst. Kõige levinumaks tingimuseks on läbimängimise kohustus.

Mis on läbimängimise kohustus?

Internetikasiino boonuse kasutamise tingimuseks on läbimängimise kohustus enamus juhtudel. See tähendab seda, et enne kui sa saad raha välja maksta oma pangakontole, tuleb sul eelnevalt boonusraha või tasuta spinnidest võidetud raha teatud arv kordi läbi panustada ehk mängida.

Nagu näha, ka tasuta spinnid ei ole siinkohal erandiks. Üsna kindel on, et slotimänguks saadud tasuta spinnid, ja neist saadud raha, tuleb enne pangakontole kandmise võimalust läbi mängida. Erandid on muidugi olemas, kuid valdavalt läbimängimise kohustuse tingimus on reeglites siiski kirjas.

Kasiino boonuste reeglid

Kui sa mängid tuntud ja tunnustatud online kasiino lehel, võid üsna kindel olla, et täiendavaid nii nimetatud konkse mängudega ei kaasne. Pakutavad boonused ja nendele seatud tingimused on kenasti lahti kirjutatud ja kõigile kättesaadavad. Sinu vaevaks jääb vaid need piisava põhjalikkusega läbi lugeda. Kui midagi jääb arusaamatuks, pöördu vastava kasiino klienditoe poole. Nemad saavad siis vastata kõikidele täiendavatele küsimustele.

Kuidas saada endale kasiino boonus?

See, kust saada endale kasiino boonused, mõlgub vist iga kasiinomängija peas. Kõikide teenusepakkujate boonustega kursis olemine nõuaks sinult aga väga palju aega. See ongi põhjuseks, miks tasub meie lehel kasiino boonuseid tutvustaval lehel silm peal hoida.  Just siia olemegi kokku kogunud suure hulga paljude kasiinode boonused ja eripakkumised. Asjalikku ja värsket infot leiab nii uus mänguhimuline kui ka juba vana kala. Samuti on samavõrra informatiivne see lehekülg nii kasiinomängijale, spordile ennustajale kui ka pokkerisõbrale.

Tausta kasiino raha saamiseks ava konto

Kui erinevate Eesti kasiinode boonused on isesugused, ühendab neid kõiki aga üks tingimus. Selleks, et tasuta kasiino boonused saada, tuleb sul avada või omada vastava kasiino kontot. Konto avamiseks tuleb sul edastada mitmeid isikuandmeid. Samuti on seadusega kohustus läbida isikusamasuse tuvastamine. Sellega veendutakse, et konto registreerija ja selle taga olev inimene on ikka üks ja sama. Sedasi on võimalik portaalist eemale hoida kõikvõimalikud petturid.

Kas ma saan ühte boonust võtta mitu korda?

Kui reeglid näevad ette, et ühte boonust saab üks mängija üks kord, siis mitmeid kordi seda võimalik kasutada ei ole. See on tõkestatud ka IP-aadressi jälgimise kaudu. Tänu sellele ei saa ühest ja samast arvutist kaks korda boonust võtta. Võid küll mõelda, et IP-aadressi muutmine ei ole teab mis keeruline tegu. Soovitame sul aga seda kindlasti mitte teha. Kui kasiino sinu pettuse avastab, võid üsna kindel olla, et käesolevalt IP-aadressilt sa enam blokeeringu tõttu mängida ei saa.