Kanuuna
10.0

Kanuuna

200 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kanuuna kasiino on Eesti internetikasiinodest kõige uuem ja värskem. Mängimiseks kontot teha ei ole vaja ning tegemist on hoolimata uuest tulijast väga mitmekesise ja huvitava kasiinoga, mis pakub mängurõõmu kõikidele uutele ja vanadele huvilistele. Platvormilt leiavad mängijad ligikaudu 2000 erinevad slotimängud kokku 55-lt omanäoliselt tootjalt. Kanuuna kuulub 1UP LTD alla ning hoolimata sellest, et tegemist ei ole Eesti ettevõttega on olemas siin litsents ja kõik meie mängijad oodatud ning teretulnud.

kanuuna kasiino avaleht
Plussid
  • Registreerimist pole vaja
  • Rohkelt tasuta spinne liitujale
  • Kasutajasõbralik disain
Miinused
  • Tavalist kasiino boonust ei pakuta

Kanuuna boonused ja kampaaniad

Kanuuna pakub erinevaid kasiino boonuseid, pakkumisi ja tasuta spinne. Tervituseks pakutakse 200 tasuta spinni väga erilise lisaga, et puudub läbimängimise nõue erinevalt teistest kasiinodest. Boonuskoodi aktiveerimiseks ei ole vaja ja alustades vähemalt 20€ sissemaksega ning saad järgneval 10 päeval iga päev 20 tasuta spinni, mis lisatakse 24h vahedega. Spinne saab igal päeval erinevates mängudes, mis tagab selle, et igav ei hakka ja vaheldus on garanteeritud.

Kanuuna mobiilis ja telefonis

Kanuunas ei ole mobiilis ja telefonis midagi ülemäära erilist vaid lihtsalt hea ja mugav kasutamine. Leht on nii arvutis kui telefonis väga kaasahaarav, kerge kasutada ning kiirete sisse- ja väljamaksetega.

Kontakt ja klienditugi

Klienditoe variante Kanuuna kasiinos on kaks. Email ja live-vestlus. Mõlemad variandid on mugavad ja vastamine klienditoe poolt kiire ja mugav. Murede ja küsimuste korral on võimalik pöörduda aadressil support@kanuuna.com

Korduma kippuvad küsimused

Kas mängimiseks on vaja registreerida konto?

Ei. Mängida on võimalik ilma konto registreerimiseta.

Mis on minimaalne summa, mille eest on võimalik teha sissemakset?

Minimaalseks sissemakseks on 20€.

Milliste pankade kaudu on võimalik sissemakset teha?

LHV, SEB, Swedbank ja Luminor.

Kas tegemist on turvalise keskkonnaga?

Turvalisuse ja maksete tehingute vahendamise eest vastutab siin platvormil Zimpler, mille näol on tegemist Rootsi ettevõttega, kes spetsialiseerub kiiretele maksetele ilma erinevate tüütute dokumentideta. Tavaliselt Trustly alla jääv ala on Zimpleri poolt kenasti kaetud ning probleeme sellega tekkinud ei ole. Maksed Kanuunas on mängijatele tasuta ja teenustasude vabad.

200 Tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Kanuuna
10.0/10